درمان صورت با فرکانس رادیویی برای آکنه

 آکنه وضعیتی است که نه تنها در بین نوجوانان رایج است، بلکه جمعیت بزرگ‌تری را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. قرمزی شرم‌آور این بیماری و درد و سردردهای زمینه‌ای که با آن همراه است، یافتن راه‌حلی پایدار را ضروری می‌سازد.
در طول سالیان متمادی استفاده از داروها و غذاهای غنی از ویتامین به عنوان راه حل کافی بوده است. این روزها تبلیغات صورت بسیاری توسط کلینیک های سنگاپور ارائه می شود که می تواند به شما در رفع مشکلات شدید پوستی مرتبط با آکنه کمک کند. این روند به تدریج به سمت استفاده از فرکانس رادیویی (RF) صورت به عنوان درمانی برای آکنه در حال حرکت است.
این مقاله مفهوم درمان صورت با فرکانس رادیویی (RF) برای آکنه، مزایا و برخی عوامل خطر مرتبط با این رویکرد را برجسته می‌کند.
 فرکانس رادیویی (RF) چیست؟
 همچنین به عنوان سفت کردن پوست با فرکانس رادیویی (RF) شناخته می شود، این یک تکنیک زیبایی شناختی است که از انرژی فرکانس رادیویی (RF) برای گرم کردن بافت و کاهش دید افتادگی پوست و خطوط ریز در قسمت آسیب دیده بدن استفاده می کند.
 این پدیده پس از آن رایج شد که کارشناسان مراقبت از صورت شروع به بررسی مزایای فناوری نوآورانه برای بهبود این عمل کردند. فرکانس رادیویی (RF) تولید کلاژن شما را تحریک می کند تا اسکارهای ایجاد شده توسط آکنه را در حین درمان آن نرم کند. با توجه به این موضوع، می‌توانید این را به عنوان یک رویکرد تسهیل‌شده برای درمان بثورات بررسی کنید.
 مزایای فرکانس رادیویی (RF)
 فرکانس رادیویی (RF) علاوه بر سفت کردن خط فک و کاهش خطوط صورت، اسکارها را نیز از بین می برد و به صورت تقویت می کند. شما موافقت خواهید کرد که جوش (آکنه) پس از درمان تمایل به ایجاد اسکار مایل به قرمز در محل آسیب دیده دارد. به همین دلیل است که شما باید با فرکانس رادیویی (RF) صورت خود را برای از بین بردن جای زخم از روی صورت خود و در عین حال بهبود ویژگی های صورت خود انجام دهید.
 چگونه کار می کند
 شایان ذکر است که رادیوفرکوئنسی (RF) صورت مخصوص درمان اسکار آکنه می باشد. علاوه بر این، این نوآوری پس از استفاده از تکنیک‌های جراحی تهاجمی برای درمان این اسکارها تکامل یافت.
 عملکرد ساده است. متخصص درمان صورت از فرکانس رادیویی (RF) برای عبور جریان از درم/اسکار استفاده می کند. در انجام این کار، آسیب‌های حرارتی کوچک معمولاً از اسکار/درم آکنه ایجاد می‌شوند. در امتداد خط، جریان تلاش بیشتری برای ایجاد تغییرات (تغییر شکل) درم انجام می دهد. در پایان عمل، درم شروع به تولید کلاژن جدید می کند و در عین حال نقص های اسکار ناشی از آکنه را کاهش می دهد.
 بسیاری از مبتلایان به آکنه درمان فرکانس رادیویی (RF) را در نظر گرفته‌اند، زیرا نتایج را می‌توان فوراً با حداقل یا بدون توقف مشاهده کرد.
 علاوه بر یافتن بهترین روش استخراج برای خلاص شدن از شر جوش‌های سرسیاه، فرکانس رادیویی (RF) صورت به طور موثرتری در زیر پوست شما برای بهبود گردش خون، تحریک تولید کلاژن و ترویج تجدید سالم سلول‌های سالم کار می‌کند. این منجر به صاف تر، سفت تر شدن پوست و بهبود ظاهر اسکارهای آکنه می شود.

 https://indulgencebeauty.com.sg/radiofrequency-facial-treatment-for-acne/

Share
Share