سوالی دارید؟ما براتون جواب داریم!
سوالات متداول افتخار دایت

هدف ما رساندن شما به کاهش وزن و کاهش سایز مناسب است با راحت ترین و کاملترین متدهای درمانی در حوزه اضافه وزن و چاقی می باشد. برنامه ریزی های ما برای رسیدن به زیبایی اندام در حوزه های تغذیه و رژیم درمانی، روانشناختی، ورزش و دستگاه های کمک لاغری می باشد.

ما معتقدیم: تناسب اندام تجمیع درمانهای لاغری است که همراهی آن با تعهد، استقامت و سخت کوشی شما موفقیت را به ثمر می رساند، شما باید حاضر باشید که بهای آن را بپردازید و کارهای لازم را انجام دهید.

شعار موفقیت کلینیک افتخاردایت : با کوچکترین و راحت ترین راه آهسته و پیوسته موفقیتت رو تضمین کن

ادعا ما این است که رژیم های ما نباید منجر به گرسنگی شود و در عین سوزاندن چربی بدن تان همه چیز بخورید و از غذا خوردن لذت ببرید.

سعی ما بر این است گروه های غذایی همچون لبنیات، میوه جات، سبزی جات، گوشتها، غلات، چربی ها و هر انچه که غذا سالم و لذیذی هست به شما معرفی کنیم و حتی دستور پخت آن را هم به شما ارائه دهیم.

جایگزینهای لذیذ و سالمی را پیشنهاد داریم که بخوبی بتوانید حین رژیم درمانی خود را کنترل کنید

در زمینه لاغری روشهای زیادی توسط افراد متخصص و غیر متخصص ارائه می شود که هدف اصلی لاغری یعنی رسیدن به وزن و سایز دلخواه و نگهداری آن منجر نمی شود. کلینیک افتخاردایت توسط تیم درمانی، با استفاده از جدید ترین و اثر بخش ترین روشهای درمان لاغری که در مقالات علمی دنیا به چاپ رسیده، سعی بر این دارد تا بهترین ها را به شما ارائه دهد.

هنگامی که صحبت از تغذیه است، کالری غذا به تنهایی نمی تواند اطلاعات کاملی را در اختیار ما قرار دهد. سعی ما بر این است تا حقایق تغذیه ای، توسط معتبرترین دیتا بیس های دنیا در اختیار شما قرار بگیرد.

مستقیما وارد عمل شوید. اول رفتار بقیه افراد(فردی که تصمیم می گیرد تا وزنش را کم کند) را در این موقعیت شرح دهید و سپس احساس تان را در این رابطه بیان کنید. دوم اینکه از ایشان بخواهید هم تا رفتارش را تغییر دهد” شما منو تحت تاثیر قرار می دید تا غذا بخورم ولی من نمی خوام”، من حس راحتی ندارم چونکه من دارم رفتار غذایی ایم را تغییر می دهم و واقعا تلاش می کنم تا به هدفم برسم. لطفا کمک کنید تا با حمایت تان بتوانم تصمیم را برای اصلاح عادت غذایی به ثمر برسانم.

مجموعه تغییر رفتارها در مدت زمان حداقل سه تا شش ماه می تواند تنها راه رسیدن شما به موفقیت باشد، اصلاح سبک زندگی رمز موفقیت شما در رسیدن به وزن مطلوب و حفظ آن می باشد. نگران نباش مربی رفتار

اگر از خدمات ما استفاده کردید اینطوری که مجموعه ما از شما انتظار داشت و به نتیجه دلخواه نرسیدید به راحتی می‌تونید پولتون رو پس بگیرید

بسته به نیاز شما بین دو تا شش ماه این پروسه زمانبر خواهد بود

در مجموعه افتخار دایت چهار مدل روش برای اینکه شما لاغر بشید استفاده خواهید کرد : هندپیسهای کویتیشن آر اف وکیوم کربوکسی تراپی . ما با استفاده از هر یک از این‌ها یا ترکیب دو تا از هندپیسها سعی بر آن خواهیم داشت که هر جلسه سایز کم کنید

شما به راحتی می‌تونید در قسمت تبادل نظر هم در زمینه خدمات مجموعه افتخار دایت و هم در زمینه تغذیه و رژیم در مان با مشتریان پرسنل ارتباط مستقیم داشته باشید.
Share
Share